Set originálnych Mulligan Concept pomôcok

119,00 

3 na sklade (dostupné na objednávku)

Librum Education ako exkluzívny partner Mulligan Concept na Slovensku organizuje certifikované školenia Mulligan Concept: Upper + Lower Quadrant a Mulligan Concept: Referesher. Účastníci našich školení dostávajú tieto pomôcky zadarmo!

Originálne mobilizačné a automoblitizačné pomôcky si môžete zakúpiť exkluzívne u nás ako kompletný set:

 • MULLIGAN™ Mobilisation Belt - mobilizačný pás
 • Cervical Strap - krčný auto-mobilizačný popruh
 • Lumbar Strap - driekový auto-mobilizačný pás

 

MULLIGAN™ Mobilisation Belt - mobilizačný pás

Mobilizačný pás MULLIGAN™ je mimoriadne efektívny nástroj pre mobilizáciu, alebo stabilizáciu pacienta pri využívaní mobilizačných techník. Mulligan Concept je komplexné riešenie terapie oporno - pohybového aparátu pri bolestiach krčnej, hrudnej, driekovej chrbtice, oblasti SI, ramenných, lakťových, zápästných, bedrových, kolenných, členkových kĺbov ako aj kĺbov prstov ruky a nohy. Je efektívnym prostriedkom aj pri terapií bolestí vyžarujúcich do hlavy, horných a dolných končatín.

Mulligan Mobilisation Belt - mobilizačný pás

Mulligan Mobilisation Belt - mobilizačný pás

Fyzioterapeuti vyškolení v Librum Education využívajú mobilizačný pás MULLIGAN™ nielen v rámci aplikácie techník, ale aj ako prostriedok auto-terapie pacienta v kombinácií s Cervical/ Lumbar Strap - krčným/ driekovým auto-mobilizačným popruhom.

Detaily produktu:

 • Farba: modrá farba s logom MULLIGAN™
 • Vyrobené z: nylon vysokej kvality
 • Rozmer: 250 cm (dĺžka) x 5 cm (šírka)

Staňte sa aj by certifikovaným Mulligan Concept fyzioterapeutom vďaka školeniu Mulligan Concept: Upper + Lower Quadrant.

 

MULLIGAN™ Cervical Strap - krčný auto-mobilizačný popruh

Cervical Strap - krčný auto-mobilizačný popruh sa používa ako efektívna forma auto-terapie na obnovenie bezbolestného pohybu krčnej chrbtice do všetkých smerov. Pacient/ klient by mal byť vždy vedený certifikovaným Mulligan Concept fyzioterapeutom, ktorý mu vysvetlí a naučí ho ako používať krčný auto-mobilizačný pás. Auto-terapia s využitím Mulligan auto-mobilizačných cvičení ako súčasť domácich cvičebných programov patrí k najefektívnejším spôsobom terapie dysfunkcií a bolesti krčnej chrbtice v oblasti C1/2. Rovnako efektívna je aj pri terapii bolestí hlavy a končatín spôsobených patológiami krčnej chrbtice ako aj symptomatike vyžarujúcej bolesti do hornej končatiny a prstov ruky.

Mulligan Cervical Strap - krčný auto-mobilizačný popruh

Mulligan Cervical Strap - krčný auto-mobilizačný popruh

Takýto domáci cvičebný program by mal byť vždy vedený pod dohľadom certifikovaného Mulligan Concept fyzioterapeuta certifikovaného a školeného v Librum Education.

Detaily produktu:

 • Pohodlný úchop vďaka praktickým penovým rukovätiam
 • Efektívna auto-terapia krčnej chrbtice a pri bolestiach hlavy, vrátane symptómov vyžarovania do horných končatín
 • Rozmer: ± 82 cm (funkčná dĺžka) x 1,5 cm (šírka)
 • Farba: môže byť iná ako je znázornená na obrázku

 

MULLIGAN™ Lumbar Strap - driekový auto-mobilizačný popruh

Lumbar Strap - driekový auto-mobilizačný popruh sa používa ako efektívna forma auto-terapie na obnovenie bezbolestného pohybu driekovej chrbtice vo všetkých smeroch. Pacient/ klient by mal byť vždy vedený certifikovaným Mulligan Concept fyzioterapeutom, ktorý mu vysvetlí a naučí ho ako používať krčný auto-mobilizačný pás. Auto-terapia s využitím Mulligan auto-mobilizačných cvičení ako súčasť domácich cvičebných programov patrí k najefektívnejším spôsobom terapie dysfunkcií a bolesti driekovej chrbtice ako aj symtomatiky spojenej s vyžarovaním do dolných končatín.

Mulligan Lumbar Strap - driekový auto-mobilizačný popruh

Mulligan Lumbar Strap - driekový auto-mobilizačný popruh

Takýto domáci cvičebný program by mal byť vždy vedený pod dohľadom certifikovaného Mulligan Concept fyzioterapeuta školeného v Librum Education.

Detaily produktu:

 • Pohodlný úchop vďaka praktickým penovým rukovätiam
 • Efektívna auto-terapia driekovej chrbtice a jej bolesti, vrátane symptómov vyžarovania do dolných končatín
 • Rozmer: nastaviteľný až do ± 95 cm (funkčná dĺžka) x 2.5 cm (šírka)
 • Farba: môže byť iná ako je znázornená na obrázku