Librum zápisník myšlienok A5 + Librum pero

9,90 

Nenechajte žiadnu svoju myšlienku unikúť a zapíšte si ju do svojho zápisníka myšlienok Librum. Formulácia a zapisovania myšlienok je dôležitou súčasťou procesu ako neurčité predstavy skonkretizovať, naplánovať ich a následne realizovať.

Hárky v Librum zápisníku myšlienok A5 sú z prednej jednej strany linajkové, pre úhľadné zapisovanie myšlienok a zo zadnej strany sú čisté, aby ste mohli nechať naplnop vyniknúť svoju kreativitu.

Brandované produkty Librum vytvárame, aby ste v nich našli spoľahlivého partnera vášho osobného rastu. Librum vám prináša kolekciu užitočných pomôcok, ktoré vás podporia či už ste profesionálny tréner, vyťažený zdravotnícky pracovník, manažér s množstvom povinností, ale podnikateľ s miliónom nápadov.

 

Librum zápisník myšlienok A5 bude váš:

  • Najlepší kamarát proti zabúdaniu
  • Kolega na Librum vzdelávacích a lifestyle eventoch
  • Priestor na formulovanie myšlienok a brainstorming
  • Kúsok čistého miesta na kreativitu
  • Pomocník v práci aj voľnom čase

 

Librum pero vás nezradí v žiadnej situácií, kedy potrebujete rýchlo zapísať dôležitú myšlienku. Vďaka pevnému kovovému telu a otočnému vysúvaniu tuhy sa nemusíte báť, že sa vám zlomí, rozpadne, alebo svojvoľne zapne a popíše čo nemá. Svojim elegantným minimalistickým dizajnom a solídnym kovovým prevedením si ho môžete hrdo pripnúť na košelu a podpisovať s ním dôležité pracovné dokumenty.

Pomôckami Librum vyjadrujete, že máte radi progres, dôslednosť, organizovanosť. Neustále pracuje na sebe, aby ste tak boli oporou pre svojich blízkych ako aj všetkých svojich klientov a obchodných partnerov.

Ďalšie informácie

Rozmery 14,8 × 21 cm