Ponuka služieb

Wellbeing projekt

Wellbeing koncept pomáha budovať loajalitu, motiváciu, lepšie psychické a fyzické zdravie zamestnancov. Výsledky Librum prieskumu ukázali, že až 478 z TOP 500 firiem uvádza, že koncept wellbeing stratégie je budúcou stratégiou manažmentu zamestnancov. Na základe Vašich potrieb a výziev, ktorým čelíte, Vám nadizajnujeme koncept projektu wellbeingu, pripravíme projekt, zastrešíme jeho realizáciu a uvedenie do prevádzky.
Viac informácií...

Využite službu Wellbeing projekt ako súčasť stratégie a dokumentácie ESG. Dňa 31. 7. 2023 Európska komisia prijala prvú sériu zmien, ktoré budú už čoskoro aplikované vo všetkých 27 členských štátoch EÚ (vrátane Slovenskej republiky). Wellbeing koncept Vám pomôže nielen pripraviť sa na blížiacu sa dikciu zmien, ale najmä priniesť koncept starostlivosti o telesné a duševné zdravie zamestnancov, ich výkon a loajalitu zamestnancov k zamestnávateľovi. Pozitívny prínos Wellbeing projektu sa navyše premietne do nižšej miery práceneschopnosti zamestancov, menšieho počtu absencií v práci a lepšej konzistentnosti pracovných výkonov.

Nasledujte trendy najväčších svetových spoločností TOP 500, ktoré už svoj Wellbeing koncpet rozvíjajú a tešia sa jeho benefitom.

Fyzio on-site

Prečo navštevovať fyzioterapeutov, keď fyzioterapeuti môžu prísť k Vám? Využite službu Fyzio on-site a ušetrite si dávku stresu a času stráveného v čakárňach a na cestách. Librum Fyzioterapeuti sú dedikovaní odborníci, ktorí sa aj po vyštudovaní fyzioterapie ďalej vzdelávajú na akreditovaných a certifikovaných školeniach. Naším cieľom je priniesť Vám služby najlepších odborníkov v oblasti pre Vašu maximálnu spokojnosť a nezabudnuteľný zážitok.

Výhody služby Fyzio on-site...
Profesionálni fyzioterapeuti s praxou a špecializovanými kurzmi iba pre vás v dedikovaný čas.

 • Vyšetrenie a evidencia s históriou konzultácií klienta.
 • Odborné riešenie akútne vzniknutých aj chronických bolestí.
 • Relax, uvoľnenie napätia a stresu.
 • Vyšetrenie svalov a kĺbov, fyzioterapia, masáže, cvičenie pre zdravý chrbát, rollovanie, strečing, pilates, spevnenie brucha.
 • Flexibilita v termínoch a možnostiach spolupráce, úspora času a peňazí bez nutnosti cestovať za zdravím a pohodou.
Kontaktujte nás a nechajte si vypracovať ponuku na mieru. V ponuke možnosť dlhodobej, krátkodobej aj jednorazovej spolupráce.

Školenia, kurzy, semináre

Najlepšia investícia je tá, ktorú spravíte do svojho vzdelania. V našej ponuke nájdete školenia, kurzy a semináre zamerané na osvojenie nových vedomostí, získanie certifikácie alebo oprávnenia na výkon určitej činnosti. U nás nájdu vzdelávanie rôzne profesie, ako sú napríklad manažéri, fyzioterapeuti, tréneri, lekári, mechanici, potápači a mnohí ďalší.

Viac informácií...

Pri každom z ponúkaných kurzov sú uvedené presné informácie o jeho obsahu, mieste a dátume konania, podmienkach účasti či benefitoch, ktoré účasťou na vzdelávaní získate práve VY.

Aktuálnu ponuku kurzov vrátane všetkých potrebných informácií nájdete v našom Librum Shope v sekcii “Vzdelávanie”.

Librum Talks

Librum Talks je dokonalým príkladom, ako spojiť príjemné s užitočným a odborným obsahom. Librum Talks prináša najžiadanejšie a najaktuálnejšie témy z oblasti wellbeingu, lifestylu, osobného rozvoja, podnikateľského prostredia, legislatívnych noviniek, a to v príjemnom prostredí spolu so skvelým občerstvením, cateringom a sprievodným programom.

Viac informácií...
Vybrané témy Librum Talks:

 • Ako sa nakopnúť v novom roku/po dlhšej pauze?
 • Význam budovania pilierov stabilného a produktívneho života
 • Novoročné predsavzatia, ktoré sa (konečne) podarí naplniť?
 • Byť šťastný, úspešný a nevyhorieť – realita či mýtus?
 • Ako si nájsť čas na seba a nezanedbať prácu?
 • Wellbeing vo firme – nákladová položka/investícia s návratnosťou?
 • Možnosti implementácie wellbeing stratégie pre malé a stredné podniky

Využite Librum Talks a diskutujte s lektormi na otázky, ktoré Vás zaujímajú. Inšpirujte sa niektorými z nich:

 • Ako si zlepšiť náladu, keď ju mám vďaka partnerke stále zlú?
 • Čo by mal človek skôr uzdravovať? Telo alebo psychiku?
 • Nikdy som sa nejak obzvlášť nestarala o svoje zdravie. Denne prijímam 8 tabletiek, doplnky výživy, na chudnutie atď., mám však dojem, že moji rovesníci sú na tom oveľa lepšie. Čo by ste mi odporučili zmeniť? Dá sa začať zdravo žiť aj na “staré kolená”? Máte aj v tejto oblasti nejakú pozitívnu skúsenosť?
 • Mám problém zaspať, snažím sa pred spaním unaviť prezeraním sociálnych sietí, ale skôr to u mňa vzbudzuje závisť, ako sa iné kočky majú lepšie a sú krajšie. Vedeli by ste mi poradiť, pán doktor Poór, ako sa ukludniť, zaspať a neporovnávať/nedeprimovať?
 • Syn je závislý na chrumkách a čipsoch, čo mám s ním robiť?
 • Cítim sa vyhoretá bez zmyslu života. Ako to zmeniť, kde začať?

Osobný a manažérsky rozvoj

Či už chcete byť dobrým podnikateľom, manažérom, alebo produktívny v oblasti svojho pôsobenia, osobný rozvoj je najlepšou formou podpory na Vašej ceste. Aby sme Vás podporili, prinášame Vám možnosť individuálneho consultingu alebo diskusie s lektormi Librum Talks.

Prekonajte stagnáciu, načerpajte novú inšpiráciu a motiváciu, ako sa posunúť na vyšší level. Najväčším limitujúcim faktorom nášho rozvoja jeho vlastné presvedčenie a nedostatok informácií.

Darujte 2 % z dane

Darujte Vaše 2 % z dane nadácii Librum Foundation, ktorá vám ako poďakovanie venuje voucher na nákup ľubovoľných produktov a služieb Librum v hodnote 50 % venovaných prostredníctvom vašich 2 %. Kliknite na tlačidlo nižšie a stiahnite si tlačivo pre asignáciu 2 % z dane. Pošlite nám kópiu podaného tlačiva s darovanými 2 % a po ich pripísaní na náš účet Vám automaticky zašleme voucher na Vašu e-mailovú adresu.

Ďakujeme, že podporujete nadáciu Librum Foundation a jej misiu!