O nás

Librum vyrástlo ako odpoveď na potreby ľudí a firiem starať sa o zdravie, osobný rast a problematiku wellbeing svojich zamestnancov.

Koncept Librum stojí na 7 oporných pilieroch, ktoré pomáhajú žiť zdravší, šťastnejší, produktívnejší život vďaka komplexnej ponuke produktov, služieb, poradenstva a vzdelávania.

Naše produkty a služby vychádzajú z kooperácie odborníkov z rôznych oblastí zdravého životného štýlu a biznisu. Sme presvedčení, že zdravie sa neskrýva v tabletke, ktorá vyrieši vaše problémy, ale v spôsobe, ako žijete svoj život. Inšpirujte sa filozofiou Librum, ktorá vám ukáže, ako vylepšiť každú oblasť vášho wellbeingu.

PaedDr. Oliver Poór dipl.f.
Mgr. Martin Miklanek

Za vznikom Librum stoja PaedDr. Oliver Poór dipl.f. a Mgr. Martin Miklánek. Kombináciou vedomostí z oblasti zdravia, wellbeingu a zdravého lifestylu so svetom personalistiky, biznis developmentu a medzinárodných vzťahov vznikol komplexný a inovatívny prístup k riešeniu problematiky zdravia, wellbeingu, starostlivosti o zamestnancov a ESG (Enviromental Social Governance).

Kontaktujte nás a pomôžeme Vám impementovať princípy Librum do Vašej firmy.

Doplňte všetko, čo potrebujete pre svoje zdravie z ponuky Librum shopu. Nájdete v ňom zdravé potraviny, služby pre zdravie, školenia, kurzy, semináre a mnoho iného.

Eventy plné zdravia, osobného rastu, motivácie či wellbeingu? Ste na správnom mieste!

Hľadáte dream job? Pošlite nám svoje CV a staňte sa súčasťou Librum!