Náš tím

Librum Lifestyle špecialisti pomôžu žiť vašim zamestnancom a klientom zdravší, šťastnejší a produktívnejší život.

Rovnako vám vieme poradiť aj v situácii, keď zabehnuté postupy vo vašej firme už prestávajú fungovať. Pripravíme vám riešenia na kľúč, či už pôjde o zdravé benefity pre zamestnancov, zlepšenie pracovnej produktivity, podporu firemnej kultúry alebo vianočné balíčky. Pri všetkých zastrešíme plnú realizáciu a aplikáciu do firemnej kultúry.

Autor konceptu Librum

PaedDr. Oliver Poór dipl.f.

Kontakt

PaedDr. Oliver Poór dipl.f.

PaedDr. Oliver Poór dipl.f.

Education CEO

Mgr. Martin Miklanek

Mgr. Martin Miklanek

Business CEO

Pomáhaj s nami

Pomôžte nám ďalej budovať Librum, ktoré vyrástlo z potreby firiem starať sa o zdravie a wellbeing svojich zamestnancov. Vďaka spájaniu odborníkov z rôznych oblastí zdravého životného štýlu a biznisu sme vytvorili koncept 7 pilierov Librum, ktoré vkladáme do každého projektu, ktorý pripravujeme. Buďte súčasťou invoatívneho tímu, ktorý pomáha firmám a ich zamestnancom žiť šťastnejší a produktívnejší život.

O nás

Budujeme mosty vďaka spájaniu skúseností, odbornosti a ľudského prístupu, aby sme Vám pomohli zmeniť pohľadu na starostlivosť o zdravie. Staňte sa súčasťou Librum a naučte sa ako vďaka osobnému rastu žiť plnohodnotnejší, šťastnejší a zdravší život.

Sledujte nás

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nenechajte si ujsť inšpiratívne témy, zdravé tipy a ďalšie zaujímavé informácie.