O nás

Naši špecialisti Librum vám pomáhajú žiť zdravší, šťastnejší a produktívnejší život vďaka coachingu, mentoringu, certifikovaným školeniam, produktom a službám pre váš wellbeing. Staviame pri tom na pevných základoch a silných medzinárodných spoluprácach s lekármi, lektormi a výskumnými tímami z celého sveta.

Pomáhame žiť zdravší život

Pomáhame Vám vďaka konceptu 7 pilierov Librum, ktoré pokrývajú všetky kľúčové oblasti wellbeingu. Našim klientom pomáhame získať späť stratenú vnútornú rovnováhu a dosahovať dlhodobý a udržateľný osobný rast.

Filozofiu 7 pilierov Librum pretavujeme do každej našej aktivity, či už ide o poradenské služby, inšpiratívne vzdelávanie alebo predaj zdravých potravín.

Náš príbeh

Librum vyrástlo z potreby firiem starať sa o zdravie a wellbeing svojich zamestnancov. Vďaka spájaniu odborníkov z rôznych oblastí zdravého životného štýlu a biznisu sme vytvorili koncept 7 pilierov Librum, ktoré vkladáme do každého projektu, ktorý pripravujeme.

Sme presvedčení, že zdravie sa neskrýva v tabletke, ktorá vyrieši vaše problémy, ale v spôsobe, ako žijete svoj život. Inšpirujte sa filozofiou Librum, ktorá vám ukáže, ako vylepšiť každú oblasť vášho wellbeingu.

Poslanie

Naším poslaním je vytvárať silné partnerstvá a budovať tímy odborníkov, aby sme pomohli firmám a ich zamestnancom žiť šťastnejší a produktívnejší život.

Ženie nás túžba prinášať inovatívne prístupy a vytvárať tak unikátne komplexné služby vychádzajúce z potrieb našich klientov. Do našej práce dávame celé srdce a vždy niečo navyše, aby sme vás pri každom stretnutí prekvapili pridanou hodnotou navyše.

O nás

Budujeme mosty vďaka spájaniu skúseností, odbornosti a ľudského prístupu, aby sme Vám pomohli zmeniť pohľadu na starostlivosť o zdravie. Staňte sa súčasťou Librum a naučte sa ako vďaka osobnému rastu žiť plnohodnotnejší, šťastnejší a zdravší život.

Sledujte nás

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach a nenechajte si ujsť inšpiratívne témy, zdravé tipy a ďalšie zaujímavé informácie.