Brazil Santos Exclusive

21,90 

Oceňovaná výberová káva Brazil Santos Exclusive vám prináša zdravé povzbudenie a potešenie z tých najlepších kávových zŕn Librum Premium Coffee v najžiadanejšom 500 g balení.

Pre milovníkov kvalitnej kávy sme pripravili exkluzívne a zdravé potešenie z tých najlepších kávových zŕn Librum Premium Coffee. Vďaka šetrnému praženiu prinášame kávu bohatú na antioxidanty, plnú chuti, vône a pravého potešenia z chvíľky s hrnčekom plným povzbudenia.

Brazil Santos Exclusive vás prenesie do Brazílie, ktorá je modernou kávovou veľmocou s vysokou reputáciou a dlhoročným know-how. Vďaka zameraniu pestovateľov na kvalitu pestovania, spracovania a inovácie je naša Brazil Santos Exclusive typická svojou čokoládovou chuťou, šťavnatými tónmi s mierne orieškovým záverom. Chuťový profil tejto 100% brazílskej Arabiky tvorí karamel, kvetová chuť, jazmín, melasa, vanilka a čokoláda.

Librum káva Brazil Santos Exclusive

Vďaka zberu formou strippingu, naturálnemu spracovaniu a strednému praženiu je Brazil Santos Exclusive tým pravým kávovým potešením. Svedčí o tom aj cupping skóre 84 a ocenenie v podobe 2 hviezdičiek na Great Taste 2022.

Librum Premium Coffee Brazil Santos Exclusive

Siahnite po Brazil Santos Exclusive a pripravte si z nej lahodné espresso, alebo mokku. Najlepšiu chutí vo dvojici!

Brazil Santos Exclusive vďaka svojej vyváženej a príjemnej chuti poteší každého kávového nadšenca. Prekvapte svojich blízkych týmto voňavým darčekom plným najkvalitnejších kávových zŕn pražených na Slovensku! Vašu Librum Premium Coffee - Brazil Santos Exclusive odporúčame kombinovať s orechovými krémami Librum. Touto unikátnou kombináciou venujete ľuďom na ktorých vám záleží zdravie darované prírodou.

Librum Premium Coffee Brazil Santos Exclusive

Kvalitné vákuové balenie chráni kvalitu svojho drahocenného obsahu. Znovu uzatvárateľný zips je skvelým riešením aj pre ľudí, ktorí pijú kávu iba občas, alebo májú malý zásobník na kávovare.

Ďalšie informácie

Rozmery 13,5 × 7,5 × 26,5 cm
Obsah vrecka

Celé kávové zrná

Hmotnosť obsahu

500 g

Krajina pôvodu kávy

Brazília

Krajina praženia

Slovensko

Druh kávovníka

Arabica 100%

Cupping Score

84

Zloženie

100% prírodné

Vegánske

Áno

Obsahuje laktózu

Nie

Obsahuje lepok

Nie