Librum Pleasure Box

44,90 

5 na sklade (dostupné na objednávku)

Librum Pleasure Box sme zostavili tak, aby bol vašou najlepšou voľbou pokiaľ chcete vyčariť úsmev na tvári s balíčkom plným zdravých dobrôt. Zostavili sme ho zo 100% prírodných orechových krémov Librum - Peanut Crunchy, Himalayan Adventure, Strawberry Dream a Pistachio zabalených do elegantného a praktického balenia zo 100% recyklovateľných materiálov. Všetky orechové krémy v Librum Pleasure box sú bez lepku, bez laktózy, bez palmového oleja, bez farbív, emulgárov, stabilizárov, aróm či konzervatov. Sú vyrobené z čisto prírodných produktov tej najvyššej dostupnej kvality.

Librum Pleasure box

Librum Pleasure box

Librum Pleasure Box sme zostavili tak, aby:

  • Vzbudil zvedavosť a túžbu objavovať všetky chute orechových krémov Librum
  • Úprimne potešil každého kto žije aktívny životný štýl
  • Pomohol každému, kto chce žiť zdravo
  • Rozšíril obzory tým, čo radi pečú a varia
  • Rozžiaril oči nenapravideľným maškrtníkom
  • Prekvapil každého, kto má rád pekné veci
  • Vyslobodil ľudí so zdravotnými problémami zo stereotypu obmedzení v stravovaní
  • Bol po ruke ľuďom čo majú veľa priateľov a biznis partnerov a preto potrebujú originálny gift box!

V Librum Pleasure Boxe nájdete orechový krém Peanut Crunchy, ktorý je overenou klasikou vo svete orechových krémov. Stal sa legandárnou dvojičkou raňajkového pečiva spolu s kvalitným ovocným lekvárom, neodeliteľnou súčasťou orechových koláčov, pečiva, ako aj ázijskej kuchyne. Peanut Crunchy obsahuje malé kúsky pražených chrumkavých arašidov, ktoré umocnia chuťový zážitok z tých najkvalitnejších arašidov.

Pistachio obsahuje výlučne tie najkvalitnejšie kalifornské pistácie, ktoré sú legendárne nielen svojimi zdravotnými účinkami, ale najmä svojou lahodnou a plnou chuťou. Pistachio dáva tradičným receptom s orechovými krémami punc luxusu a výnimočnosti. Vďaka šetrnému spracovaniu na sucho pražených pistácií má krémovú konzistenciu, a tým, že sa nezachytáva medzi zubami vás neprezradí ani v prípade, že ho tajne vyjedáte lyžičkou. Pistachiu neodolá nikto!

Himalayan Adventure je miláčikom tých, ktorí prirodzene uprednostňujú slané jedlá pred sladkými. Chuť na sucho pražených arašidov dopĺňa na jemno spracovaný kokos a himalájska soľ, ktorá ju ďalej rozvíja. Himalayn Adventure je priam predurčený, aby ste ho kombinovali spolu s ovocím. Dodáte tak telu nielen množstvo vitamínov a minerálov, ale najmä zobudíte všetky svoje chuťové poháriky. Vyskúšajte Himalayan Adventure do raňajkových kaší s ovocím, na ovocné misky s tvarohom a ozdobte svoje pečenie s Himalayan Adventure, drobným bobuľovým ovocím, šťavnatými jablkami či hruškami.

Strawberry Dream je odvážnym priekopníkom 100% prírodných orechových krémov. Bol vyvinutý ako dokonalé riešenie pre ľudí, ktorí nemienia znehodnocovať dary matky prírody pridaním cukru. Vyladená kombinácia kešu, kokosu a mrazom sušených jahôd vytvára voňavý a svieži zážitok plný ovocnej chuti a to všetko bez  pridania cukru, bez akýchkoľvek dochucovadiel či aróm. Nikdy nenechávajte človeka osamote iba so Strawberry Dream. Je pravdepodobné, ži kým zájdete pre druhú lyžičku, už ju nebudete mať na čo použiť!

Siahnite po Librum Pleasure Box keď hľadáte originálny darček, ktorý je plný zdravia a skvele chutí. Je skvelým riešením či už chcete obdarovať jedného človeka, alebo celú rodinu. Starostlivo vybraná kombináciou produktov prekvapí obdarovaného niečím novým zakaždým keď siahne po zdravých dobrotách Librum.

Objednajte si Librum Pleasure Box a objavujte svet zdravých produktov plných chutí!

Ďalšie informácie

Vegetariánske

Áno

Vegánske

Áno

Obsahuje cukor

Nie

Obsahuje lepok

Nie

Obsahuje laktózu

Nie

Obsahuje palmový olej

Nie

Obal

100 % recyklovateľný

Celková hmotnosť balenia

2100 g

Hmotnosť obsahu

1200 g