Mulligan Concept: Refresher po prvýkrát na Slovensku

Predstavujeme novinku medzi školeniami pre fyzioterapeutov. Pomôže nielen zdokonaliť sa v technikách naučených na školení, ale aj lepšie ich aplikovať do praxe. Zároveň budete mať možnosť diskutovať s lektorom a ostatnými účastníkmi prečo vám niektoré techniky fungovali perfektne a ako vylepšiť tie ostatné.”

Mulligan Concept: Refresher je najnovší projekt spolupráce Librum Education, Mulligan Concept Teachers Association a Librum Foundation. Certifikovaní slovenskí absolventi kurzov Mulligan Concept Upper + Lower Quadrant získajú po prvý krát možnosť zúčastniť sa tohoto čisto praktického dvojdňového školenia. Vďaka podpore Librum Foundation je cena akcie nastavená na symbolických 100 eur (bez DPH) za dva dni praktického vzdelávania zameraného na zdokonaľovanie techník. Zistite viac o dostupných termínoch v Librum Shop – Vzdelávanie.

Mulligan Concept: Refresher slúži aj ako príprava na skúšku CMP (Certified Mulligan Practicioner), ktorú plánujeme uskutočniť po prvý krát v 2. polovici roka 2024. Je výsledkom je certifikácia spojená so získaním medzinárodne známeho titulu CMP od inštitúcie Mulligan Concept Teachers Association.

Najnovšie články v Newsroom

Zoznámte sa: WELLBEING 

Zoznámte sa: WELLBEING 

Komplexné výzvy vyžadujú komplexné riešenia. Tie sa spájajú s pojmom wellbeing, ktorý zahŕňa fyzické, mentálne zdravie, vnútornú spokojnosť so svojim životom ako aj pocit naplnenia. Zoznámte sa s pojmom WELLBEING a oblasťami, ktoré ho tvoria.