Fyzio on-site efektívne riešenie pre firemný wellbeing

Fyzioterapia je najefektívnejšia forma prevencie a riešenia bolestí svalov, kĺbov a chrbtice. Často je však náročné nájsť vhodného fyzioterapeuta a zabookovať si voľný termín, ktorý ako – tak ladí s vašim programom. Odídete skôr z práce, alebo si zoberiete doobeda voľno, aby ste sa vysporiadali s dopravnou situáciou a dúfate, že stihnete prísť na objednaný termín včas.

Fyzioterapia vôbec nemusí vyzerať takto a vonkoncom nemusí spôsobiť toľko komplikácií a stresu!

Pre potreby firiem sme pripravili program “Fyzio on-site”. Kontaktujte nás a objednajte si bezplatný audit v rámci ktorého pre vás identifikujeme rozvíjajúce sa a prítomné preťaženia či bolesti pohybového aparátu vašich zamestnancov. Na základe auditu zostavíme ponuku stratégie riešenia v rámci ktorej získate svojho osobného dedikovaného fyzioterapeuta. Náš tím je pripravený pomôcť vám odstrániť bolesť, relaxovať, odporučiť cvičenia na doma, alebo poradiť v oblasti športu. Zostavíme vám ideálne riešenie zostavené z vyšetrenia aktuálneho stavu pohybového aparátu, špecializovaných fyzioterapeutických techník, tejpingu, masáže, individuálnych uvoľňovacích či spevňovacích cvičení ako aj rôznych foriem skupinových cvičení.

Naši fyzioterapeuti pricestujú do vašej firmy so všetkým potrebným vybavením tak, aby ste ušetrili čas svojich zamestnancov, prostriedky, ktoré by stála individuálna návšteva fyzioterapeuta, alebo čas strávený na PN.

Fyzio on-site je možné kombinovať s ďalšími zdravými benefitmi ako súčasť vašej wellbeing stratégie, benefitov pre zmaestnancov, alebo filozofie starostlivosti o zdravie, produktivitu, spokojnosť a loajalitu. Kontaktujte nás a dozviete sa viac!

Najnovšie články v Newsroom

Našou najvyššou hodnotou je zdravie

Našou najvyššou hodnotou je zdravie

My v Librum podporujeme hodnoty Európskej únie a navyše za jednu z najdôležitejších hodnôt považujeme ochranu a rozvoj ľudského zdravia. Starostlivosť o zdravie ako súčasť nášho wellbeingu je kľúčové a v Librum vytvárame možnosti ako dokáže každý jeden z nás prevziať túto zodpovednosť do svojich rúk.