Librum si v novom TV spote posvietilo na 100% prírodné suroviny

Ako vyzerala cesta orechových krémov Librum od receptu až do TV?

Librum predstavilo v uplynulom roku svoje prvé 4 orechové krémy. Na začiatku cesty sme stáli pred neľahkým rozhudnutím. Vyhovieť väčšine a prispôsobiť sa názoru, že skvelý orechový krém bez cukru a čokolády nespravíme, alebo ísť vlastnou cestou? Rozhodli sme sa zariskovať a preto všetky naše receptúry a výrobné postupy boli vyvinuté tak, aby pokryli potreby náročných zákazníkov, ktorí hľadajú výlučne 100% čisté prírodné produkty bez konzervantov, farbív, dochucovadiel, aróm či stabilizátorov. Všetky orechové krémy Librum sú navyše bez cukru (sugar free), bez lepku (gluten free), bez laktózy (lacto free) a sú vhodné aj pre vegánov! To sa týka aj mimoriadne populárneho Strawberry Dream, ktorý vás prekvapí voňavou a príjemne sladkou kombináciou surovín ktorá vytvára svieži “jahodový pôžitok” v jemnom orechovom kréme z kešu.

Orechové krémy Librum sme v priebehu roka 2023 najprv predstavili trénerom a fyzioterapeutom na vzdélavacích aktivitách pod záštitou Librum, ktorý si vybrané orechové krémy odniesli ako darček a mali možnosť si ho kúpiť pre priateľov ako prví. Následne sme ich uviedli do maloobchodného predaja. Zakúpiť si ich môžete priamo na Librum Shope, alebo v lekárňach v Bratislave, potravinách so zdravou výživou v Bratislave a Pezinku a sieti predajní Cafepoint.

Sériu pozitívnych ohlasov sme zaznamenali počas predvianočného obdobia, kedy sme zorganizovali ochutnávky v obchodných centrách Aupark, Eurovea, Avion a Nivy Bratislava. V závere roka sme pre Vás pripravili v spolupráci s priaznivcami našich orechových krémov aj prvé recepty, ktoré nájdete na blogu Librum Newsroom – Lifestyle a sociálnych sieťach Facebook Librum Lifestyle a Instagram Librum Lifestyle. Pošlite nám svoje recepty z orechových krémov Librum s fotografiami a postupom prípravy a odmeníme Vás balíčkom s produktami Librum.

Darčekové balenia už potešili mnohých priaznivcov zdravého životného štýlu, ľudí so zdravotnými problémami a stali sa obľúbeným benefitom / darčekom pre zamestnancov a firemných partnerov.

Orechové krémy Librum sa stali obľúbenou súčasťou aj on-boarding package, gift package, new year kick – off package ako aj darčekových košov s ďalšími produktami Librum a jeho partnerov (káva, čokoláda, orechy v čokoláde, med, kvety od violets.sk).

Pokiaľ orechové krémy Librum ešte nepoznáte pozrite si Librum orechové krémy – zdravie darované prírodou, v ktorom Vám predstavíme Peanut Crunchy, Himalayan Adventure, Strawberry Dream a Pistachio uvedené na Slovenský a zahraničný trh v roku 2023.

Nový rok sa nesie v znamení nielen predsavzatí, ale aj príprav novoročných kick off balíčkov a darčekových balení pre korporátnu klientelu. Svoje Dni zdravia, Novoročné nakopnutia, prednášky o zdravom životnom štýle a wellbeingu známe ako Librum Talks ako aj balíčky na mieru si môžete zarezervovať aj vy. Kontaktujte nás a pripravíme Vám ponuku na mieru presne podľa vašich predstáv!

Najnovšie články v Newsroom

Našou najvyššou hodnotou je zdravie

Našou najvyššou hodnotou je zdravie

My v Librum podporujeme hodnoty Európskej únie a navyše za jednu z najdôležitejších hodnôt považujeme ochranu a rozvoj ľudského zdravia. Starostlivosť o zdravie ako súčasť nášho wellbeingu je kľúčové a v Librum vytvárame možnosti ako dokáže každý jeden z nás prevziať túto zodpovednosť do svojich rúk.